Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2011-11-29 17:10:46 745

Érdemesebb lenne kompakt fénycsőben gondolkodni. Ott a 20W már jó.

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2011-11-28 22:44:58 744

megnézném, hogy mit produkál.

 

20W-os izzóval nem lesz valami eget rengető fénye :-).

Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2011-11-27 20:15:32 742

Passz.

Én vennék egyet, odapróbálnám a plafonra, megnézném, hogy mit produkál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!