Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2011-11-28 06:45:21 6694

Köszönöm a tippet!Letöltöttem,kipróbáltam,szerintem ez pont nekem való! :)

A hozzászólás:
tomcat#01 Creative Commons License 2011-11-27 22:56:32 6693

Én egy 'AMS Photo Effects' nevű programot használok ehhez, de biztos lehet PS-ben is csinálni.

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2011-11-27 21:20:37 6692

Habár nem idevágó téma.de......hogy csináljátok ezeket a szép kis képkereteket PS-ben?Ha egyszerűen le lehet írni kérlek osszátok meg velem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!