Keresés

Részletes keresés

stuksza Creative Commons License 2011-11-28 21:11:26 6695

Én meg GIMP-et használok. Szűrők/Dekor/keretezés menüben található.

tomcat#01 Creative Commons License 2011-11-27 22:56:32 6693

Én egy 'AMS Photo Effects' nevű programot használok ehhez, de biztos lehet PS-ben is csinálni.

A hozzászólás:
Moris721 Creative Commons License 2011-11-27 21:20:37 6692

Habár nem idevágó téma.de......hogy csináljátok ezeket a szép kis képkereteket PS-ben?Ha egyszerűen le lehet írni kérlek osszátok meg velem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!