Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2011-11-28 22:44:58 744

megnézném, hogy mit produkál.

 

20W-os izzóval nem lesz valami eget rengető fénye :-).

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2011-11-27 20:15:32 742

Passz.

Én vennék egyet, odapróbálnám a plafonra, megnézném, hogy mit produkál.

Előzmény:
MarketingeR Creative Commons License 2011-11-26 19:16:54 741

Senki nem tud róla semmit mondani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!