Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Viktorfoto Creative Commons License 2011-11-26 11:35:23 24491

Beszéltem facebook-on Every komával, aztán meg szóltam Viktor haveromnak, aki szintén fotózik, úgyhogy elképzelhető, hogy megtisztelünk benneteket a jelenlétünkkel :)

Előzmény:
atill_a Creative Commons License 2011-11-22 21:18:00 24489

Everytől kaptam:  a lényeg, hogy december 10 vagy 11 ére talalkozot szervezek a mezögazdasági állomásra. szolj másoknak is. jo volna ha minél tobben össze jönnénk. köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!