Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tirszinj Creative Commons License 2011-11-25 09:56:38 2885

Kösz az ajánlatot, egyelőre csere nem érdekel. Még ha eldom is marad 2 monitorom pluszban. :(

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-11-24 15:46:01 2877

Ez attól függ.  16:10-es 26" vagy 27" valóban nincs, csak TN panellel...  Én megvenném 90-ért ha a második széria.

Van egy garis nincs 1 éves 24"-os HP ZR24-em srgb-t tud ráfizetek 20e ft-ot???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!