Keresés

Részletes keresés

mnetimi Creative Commons License 2011-11-26 19:43:06 7122

Köszönjük szépen a szép szavakat!Én is sok sok simit küldök párossával a te cicáidnak!:))

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-11-24 20:28:22 7121

Nagyon kisAranyos Tündérbogár, köszönjük hogy bemutattad, látszik milyen öntudatos és szép: sok simit küldök Neki:)

Előzmény:
mnetimi Creative Commons License 2011-11-23 18:07:04 7119

Kedves Fórumozók!

 

Hoztam pár db képet a kis Tündérbogarunkról!

Azóta imádnivaló kis hálás cica sokat nőtt épp vasárnap volt 4 hónapos!Sokat csucsul és játszik bár inkább hasonlít egy kutyira a természetével!:-O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!