|
|
|
|
 |
mnetimi
2011-11-26 19:43:06
|
7122
|
Köszönjük szépen a szép szavakat!Én is sok sok simit küldök párossával a te cicáidnak!:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Lumiere du Soleil
2011-11-24 20:28:22
|
7121
|
Nagyon kisAranyos Tündérbogár, köszönjük hogy bemutattad, látszik milyen öntudatos és szép: sok simit küldök Neki:) |
|
Előzmény:
 |
mnetimi
2011-11-23 18:07:04
|
7119
|
Kedves Fórumozók!
Hoztam pár db képet a kis Tündérbogarunkról!
Azóta imádnivaló kis hálás cica sokat nőtt épp vasárnap volt 4 hónapos!Sokat csucsul és játszik bár inkább hasonlít egy kutyira a természetével!:- O)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|