Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2011-11-24 18:38:27 2884

En is sajnaltam 2,5 eve, de a szelesvaszon az josag:)

Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011-11-24 17:51:11 2883
Bevallom, sajnálom is elkótyavetyélni, de valahogy ráállt a szemem a szélesvászonra.:-)
Aktuális lesz, este majd nézek egy üzemórát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!