Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2011-11-24 16:24:27 2881

De kivalo monitor is ez, rakerdek sogoromnal, nem akar-e egy masodikat, pill...

Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2011-11-24 15:43:06 2875
Eizo S1931 nem érdekel valakit? Jövő januártól számítva még egy év garivan rá.
Fogalmam sincs, mit kérhetek érte...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!