|
|
|
|
 |
Zeszter79
2011-11-27 20:59:29
|
1133
|
2.500,- ? :) |
|
 |
Zeszter79
2011-11-24 18:18:32
|
1131
|
megbeszélem a férjemmel, és írok! :) |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-11-24 09:17:25
|
1130
|
Semmi baj.
Engem legfeljebb egy-kétezer forintért érdekelne, ha úgy megfelel. |
|
Előzmény:
 |
Zeszter79
2011-11-22 15:25:21
|
1129
|
Üdv!
Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.
Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|