Keresés

Részletes keresés

nemduma Creative Commons License 2011-12-05 22:21:15 279

Viki, ez a második mintha, az Alienből jött volna. :-) Profi!

Én még mindig nem tudom, hogy a fenébe csinlájátok a kézből exponálást. Fuji HS10-el és Raynox 250-el próbálkozom, néha még egy kép sem sikerül csak sokadikra, nem, hogy egy sorozatot csináljak. Ennyit korrigálna egy jó optikai stabilizátor plusz sebészi kezetek van? :-)

Szalkó Creative Commons License 2011-11-24 09:56:57 266

A nehézségeket leküzdve, azért szépen összeraktad. :)

kenya15 Creative Commons License 2011-11-23 12:59:15 264

klassz!!! főleg az első!!!!!!!!!

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-23 00:50:45 263

15 ill. 20 képből készültek.

A 2. állványról fotóztam, és úgy terveztem, hogy a fókuszgyűrű tekergetésével készítem a sorozatot, de mire az állványt felállítottam, feltámadt a szél is ... Végül minden expó előtt megvártam, hogy az ág megfelelő helyzetbe lendüljön - jó kis türelemjáték :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!