|
|
|
|
 |
nemduma
2011-12-05 22:21:15
|
279
|
Viki, ez a második mintha, az Alienből jött volna. :-) Profi!
Én még mindig nem tudom, hogy a fenébe csinlájátok a kézből exponálást. Fuji HS10-el és Raynox 250-el próbálkozom, néha még egy kép sem sikerül csak sokadikra, nem, hogy egy sorozatot csináljak. Ennyit korrigálna egy jó optikai stabilizátor plusz sebészi kezetek van? :-) |
|
 |
Szalkó
2011-11-24 09:56:57
|
266
|
A nehézségeket leküzdve, azért szépen összeraktad. :) |
|
 |
kenya15
2011-11-23 12:59:15
|
264
|
klassz!!! főleg az első!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-11-23 00:50:45
|
263
|
15 ill. 20 képből készültek.
A 2. állványról fotóztam, és úgy terveztem, hogy a fókuszgyűrű tekergetésével készítem a sorozatot, de mire az állványt felállítottam, feltámadt a szél is ... Végül minden expó előtt megvártam, hogy az ág megfelelő helyzetbe lendüljön - jó kis türelemjáték :-)
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|