Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-11-24 09:17:25 1130

Semmi baj.

Engem legfeljebb egy-kétezer forintért érdekelne, ha úgy megfelel.

A hozzászólás:
Zeszter79 Creative Commons License 2011-11-22 15:25:21 1129

Üdv!

Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.

Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2011-09-26 22:58:40 1124

Mekkora terráriumot fűt optimumra? Túlmelegíteni is tud, vagy termosztátos?

Engem érdekelne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!