Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-03 20:57:00 7129

Hogy van az én kisbarátom? Remélem minden rendben van! :-)

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-11-24 20:24:31 7120

A kérés jogos. Mi is csatlakozunk:) Mennyi a cica-nyugdij-korhatár?

:)

Mindenkinek szép estét kivánunk.

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-11-22 08:40:42 7118

Cicaadó esetén Kis Filemonnak nyugdíjat fogok kérni.

Előzmény:
RhB Creative Commons License 2011-11-15 09:42:09 7117

Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!