|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-03 20:57:00
|
7129
|
Hogy van az én kisbarátom? Remélem minden rendben van! :-) |
|
 |
Lumiere du Soleil
2011-11-24 20:24:31
|
7120
|
A kérés jogos. Mi is csatlakozunk:) Mennyi a cica-nyugdij-korhatár?
:)
Mindenkinek szép estét kivánunk. |
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-11-22 08:40:42
|
7118
|
Cicaadó esetén Kis Filemonnak nyugdíjat fogok kérni. |
|
Előzmény:
 |
RhB
2011-11-15 09:42:09
|
7117
|
Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|