Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Börzsönyi Creative Commons License 2011-11-22 08:21:36 58

Helló!

 

Nagyon szívesen dolgoznék külföldre is.

Igaz, inkább az angol a beszélt nyelvem.

Ha kéri, szívesen elküldöm a bemutatkozó anyagom, csak egy mailcím kellene.

Minden jó!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-20 11:59:16 57

Külföldre is szívesen dolgozó asztalost keresek, konyhabútor tervezésére és gyártására.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!