Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2011-11-21 23:17:07 4885

Majd honfitársa beveszi a Szamár bizniszbe és egy kicsit kiférfiasodik:))Bár szerintem ahoz ő túl ripacs:))

A hozzászólás:
varyvanda Creative Commons License 2011-11-21 23:12:26 4884

Én is remélem, hogy beilleszkedik, és  homlokuk közepén bozótot viselő navarrai baszkokhoz hasonlóan ő is lemond a szemöldök szedésről:-)

Előzmény:
caisse Creative Commons License 2011-11-21 22:58:48 4883

De hogy legyen jó hír is,úgy néz ki Visconti igen komolyan veszi a beilleszkedést,a Twitter oldalán már félig meddig spanyolul ír:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!