|
|
|
|
 |
caisse
2011-11-21 23:17:07
|
4885
|
Majd honfitársa beveszi a Szamár bizniszbe és egy kicsit kiférfiasodik:))Bár szerintem ahoz ő túl ripacs:)) |
|
A hozzászólás:
 |
varyvanda
2011-11-21 23:12:26
|
4884
|
Én is remélem, hogy beilleszkedik, és homlokuk közepén bozótot viselő navarrai baszkokhoz hasonlóan ő is lemond a szemöldök szedésről:-) |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-11-21 22:58:48
|
4883
|
De hogy legyen jó hír is,úgy néz ki Visconti igen komolyan veszi a beilleszkedést,a Twitter oldalán már félig meddig spanyolul ír:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|