Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-11-21 17:12:07 6690

Kicsit a kontrasztot lehet túlhúztam, a FZ38.-s objektivje lehet a széli sötétedés miatt. :-(( Bocs nem figyeltem eléggé.

A hozzászólás:
bepi81 Creative Commons License 2011-11-21 07:04:09 6689

Az első képed bal felső sarkában határozott sötét folt látható. Mitől van? (egyébként tetszik mind3 képed)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-11-20 22:49:22 6688

Aggódtam is, hogy belenézek utána még látok -e még valamit. :-)

       

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!