Keresés

Részletes keresés

bepi81 Creative Commons License 2011-11-21 07:04:09 6689

Az első képed bal felső sarkában határozott sötét folt látható. Mitől van? (egyébként tetszik mind3 képed)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-11-20 22:49:22 6688

Aggódtam is, hogy belenézek utána még látok -e még valamit. :-)

       

Előzmény:
extekergo Creative Commons License 2011-11-19 14:37:52 6687

Hibás az objektíved! Én sehol nem látom a napot! :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!