Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-11-20 22:49:22 6688

Aggódtam is, hogy belenézek utána még látok -e még valamit. :-)

       

A hozzászólás:
extekergo Creative Commons License 2011-11-19 14:37:52 6687

Hibás az objektíved! Én sehol nem látom a napot! :D

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-11-18 21:46:56 6684

Hideg az idő, a cica is a  jó meleg kanadalló elé húzódott. :-)

Pedig kinn azért még süt a nap és sasszemek.

 

               

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!