Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2011-11-18 21:27:43 8071

Pedig ilyen időben is lehet fotózni... sőt.

:)))

 

 

 

A hozzászólás:
ne_sa Creative Commons License 2011-11-18 19:39:17 8070

Ha kicsit tisztul az ido, most nincs kedvem.

Előzmény:
wilhelmt Creative Commons License 2011-11-14 11:53:28 8069

Egy olyan nap lenne jó, ami a legtöb embernek megfelelő!

Sztem mindenki írja meg, h mikor ér rá és ebből kiválasztunk egy időpontot!

 

Helyszín/téma ötleteket is írhattok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!