Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2011-11-18 19:23:45 24487

De jó, hogy nem alszol délig (vagy nem fekszel le a tyúkokkal)

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2011-11-17 19:53:51 24486

A ma reggel is biztosan szép lehetett, legalábbis gyönyörű tiszta égbolt, zúzmarás fák... tiszta tél.

 

De addig is "szállnak a darvak". :-)

 

       

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!