Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fotósERA Creative Commons License 2011-11-18 07:30:58 396
A két "nn" már oly mindegy...... :))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-11-17 19:29:48 392

Véletlenül nem Korinna? A kedves örömanyuka és apuka, a névválasztásért akkor kapta meg a számlát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!