|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-11-17 16:30:04
|
261
|
Köszönöm! :)
A mátrai patakokon elkezdődött a jegesedés, a mi örömünkre. :)
Főleg a pókjaid tetszenek! |
|
A hozzászólás:
 |
Pettviki
2011-11-17 10:54:24
|
257
|
Nagyon szépek!
Nálunk még nem volt ilyen hideg.
Most valamiért nem tudok képet feltölteni, majd később próbálkozom megint...
|
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-11-16 16:37:54
|
254
|
Játszadozás a jéggel.
4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.
Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|