Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-11-17 16:30:04 261

Köszönöm! :)

A mátrai patakokon elkezdődött a jegesedés, a mi örömünkre. :)

Főleg a pókjaid tetszenek!

A hozzászólás:
Pettviki Creative Commons License 2011-11-17 10:54:24 257

Nagyon szépek!

Nálunk még nem volt ilyen hideg.

 

Most valamiért nem tudok képet feltölteni, majd később próbálkozom megint...

 

 

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-16 16:37:54 254

Játszadozás a jéggel.

4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.

Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

 

   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!