Keresés

Részletes keresés

Roadtrain Creative Commons License 2011-11-17 11:06:49 6676

Ott nem sikerült képet készíteni sötétben értünk oda :o( és reggel 7-kor már röccentünk is vissza.Menet közben készültek képek (kocsiból) majd azokat még babrálnom kéne,kicsit meg megnézni mennyire sikerültek.Amúgy készült talán 20-30db összesen.

A hozzászólás:
95xf Creative Commons License 2011-11-17 09:30:09 6675

Ősz volt, oké. És Svájc?:))

Előzmény:
Roadtrain Creative Commons License 2011-11-15 17:20:10 6661

Ősz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!