Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-11-17 15:33:22 260

A feleségem is ezt kérdezte, mikor meglátta a képet. :)

A levél jégalatti részénél látszik, rendes szine van a jégnek. Biztosan nem a jég a kék, hanem alatta a mélyebb, árnyékolt víz adja ezt a kék színt.

Itt egy másik kép. A jégfigura mögötti (alatti) áramló víznek szintén eléggé kékes a szine. Itt a jég nem érinti a vizet.

 

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-11-17 09:15:30 256

Bakker, hogyan lett kék - ráadásul ilyen kék ! - az első képen a jég ?

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-16 16:37:54 254

Játszadozás a jéggel.

4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.

Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

 

   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!