|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-11-17 15:33:22
|
260
|
A feleségem is ezt kérdezte, mikor meglátta a képet. :)
A levél jégalatti részénél látszik, rendes szine van a jégnek. Biztosan nem a jég a kék, hanem alatta a mélyebb, árnyékolt víz adja ezt a kék színt.
Itt egy másik kép. A jégfigura mögötti (alatti) áramló víznek szintén eléggé kékes a szine. Itt a jég nem érinti a vizet.

|
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-11-17 09:15:30
|
256
|
Bakker, hogyan lett kék - ráadásul ilyen kék ! - az első képen a jég ? |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-11-16 16:37:54
|
254
|
Játszadozás a jéggel.
4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.
Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|