|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-11-17 15:18:15
|
259
|
Igen, ezek inkább közelképek, mint makrók. Természetesen normál módon is meglehetett volna fotózni, de eszembe sem jutott. Minden alkalmat megragadok, hogy gyakorolhassam a fs. technikát. :) |
|
A hozzászólás:
 |
homerx
2011-11-17 07:33:36
|
255
|
a levelek meretebol itelve ezek nem makro fotok. ilyen tavolsagbol viszont mi ertelme van a fs-nek, ha szinte sik a targy? nem volt eleg a dof, kellett a fs?
koszi |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-11-16 16:37:54
|
254
|
Játszadozás a jéggel.
4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.
Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|