Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-11-17 15:18:15 259

Igen, ezek inkább közelképek, mint makrók. Természetesen normál módon is meglehetett volna fotózni, de eszembe sem jutott. Minden alkalmat megragadok, hogy gyakorolhassam a fs. technikát. :)

A hozzászólás:
homerx Creative Commons License 2011-11-17 07:33:36 255

a levelek meretebol itelve ezek nem makro fotok. ilyen tavolsagbol viszont mi ertelme van a fs-nek, ha szinte sik a targy? nem volt eleg a dof, kellett a fs?

koszi

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-16 16:37:54 254

Játszadozás a jéggel.

4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.

Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

 

   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!