Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-11-16 21:54:10 12557

lehet 28-55-el, de 1000× egyszerűbb nagylátóval.

Előzmény:
hekitomi. Creative Commons License 2011-11-16 21:33:00 12556

Köszönöm a választ.Még egy kérdés.28-55 ös obival érdemes egyáltalán belekezdeni a gömb panorámázásba?Vagy nagylátószögü obi?

Üdv:hek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!