Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-11-16 16:45:31 389

:)))

Előzmény:
fotósERA Creative Commons License 2011-11-16 09:20:20 388
Jó pár éve.. ici-pici templomban én fél méterre a pártól és a paptól : Akarod-e az itt jelenlévő Kúrinát feleségül venni? Én eldobtam a gépet a vőlegény lehajtott fejjel vinnyogott, menyasszony szeméből csorgott a könny. Ez elhangzott még párszor. Hát nem sok kép készült a szertartásról.
A menyasszonyt Korinának hívták.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!