Keresés

Részletes keresés

Pettviki Creative Commons License 2011-11-17 10:54:24 257

Nagyon szépek!

Nálunk még nem volt ilyen hideg.

 

Most valamiért nem tudok képet feltölteni, majd később próbálkozom megint...

 

 

monyesz Creative Commons License 2011-11-17 09:15:30 256

Bakker, hogyan lett kék - ráadásul ilyen kék ! - az első képen a jég ?

homerx Creative Commons License 2011-11-17 07:33:36 255

a levelek meretebol itelve ezek nem makro fotok. ilyen tavolsagbol viszont mi ertelme van a fs-nek, ha szinte sik a targy? nem volt eleg a dof, kellett a fs?

koszi

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-16 16:37:54 254

Játszadozás a jéggel.

4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.

Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

 

   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!