|
|
|
|
 |
Pettviki
2011-11-17 10:54:24
|
257
|
Nagyon szépek!
Nálunk még nem volt ilyen hideg.
Most valamiért nem tudok képet feltölteni, majd később próbálkozom megint...
|
|
 |
monyesz
2011-11-17 09:15:30
|
256
|
Bakker, hogyan lett kék - ráadásul ilyen kék ! - az első képen a jég ? |
|
 |
homerx
2011-11-17 07:33:36
|
255
|
a levelek meretebol itelve ezek nem makro fotok. ilyen tavolsagbol viszont mi ertelme van a fs-nek, ha szinte sik a targy? nem volt eleg a dof, kellett a fs?
koszi |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-11-16 16:37:54
|
254
|
Játszadozás a jéggel.
4, 4, 9 és 6 képből CZM-ben összerakva.
Nehéz volt választani, hogy melyik részlet legyen kiragadva az egészből. :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|