Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bazso02 Creative Commons License 2011-11-16 16:30:29 154

Nem tudom milyen obikat nézhettél még ...

A Tamron 18- 200 szerintem nem annyira nyerő, mert lassú az AF motorja, főként a tele végén szvsz.  Bár az ára ellenben nagyon jó, igaz nincs képstabija.

 

Előzmény:
dirtboy86 Creative Commons License 2011-11-16 16:02:16 152

Szia!

 

Köszönöm a gyors választ és a tanácsot.

Ha van esetleg más alternatíva akkor azt is szívesen meghallgatom, mármint nem csak ez a 2 fajta obi érdekel! :) Közben nézegettem és más más tartománnyal rendelkező canon obik is vannak amik még szerintem jók lehetnek (de fogalmam sincs :)).

 

Üdv

B

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!