|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bazso02
2011-11-16 16:21:58
|
153
|
Noss ... lehet még esetleg 15-85 IS USm is, de ez kicsit drágább, mint az imént említettek.
Bár képminőségben az lenne a nyerő, de legalább másfélszer többe kerülhet.
Sigmának is van pl. 18-200 OS (képstabis) obija, nekem anno volt. nagyon szerettem a hibáival együtt. Nagylátón torzít egy kicsikét, meg van vinyett is, meg CA. De összességében nem rossz.
De akkor inkább, ha 18-200, akkor Canon !!
|
|
Előzmény:
 |
dirtboy86
2011-11-16 16:02:16
|
152
|
Szia!
Köszönöm a gyors választ és a tanácsot.
Ha van esetleg más alternatíva akkor azt is szívesen meghallgatom, mármint nem csak ez a 2 fajta obi érdekel! :) Közben nézegettem és más más tartománnyal rendelkező canon obik is vannak amik még szerintem jók lehetnek (de fogalmam sincs :)).
Üdv
B |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|