Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bazso02 Creative Commons License 2011-11-16 16:21:58 153

Noss ... lehet még esetleg 15-85 IS USm is, de ez kicsit drágább, mint az imént említettek.

Bár képminőségben az lenne a nyerő, de legalább másfélszer többe kerülhet.

 

Sigmának is van pl. 18-200 OS (képstabis) obija, nekem anno volt. nagyon szerettem a hibáival együtt. Nagylátón torzít egy kicsikét, meg van vinyett is, meg CA. De összességében nem rossz.

De akkor inkább, ha 18-200, akkor Canon !!

 

 

Előzmény:
dirtboy86 Creative Commons License 2011-11-16 16:02:16 152

Szia!

 

Köszönöm a gyors választ és a tanácsot.

Ha van esetleg más alternatíva akkor azt is szívesen meghallgatom, mármint nem csak ez a 2 fajta obi érdekel! :) Közben nézegettem és más más tartománnyal rendelkező canon obik is vannak amik még szerintem jók lehetnek (de fogalmam sincs :)).

 

Üdv

B

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!