|
|
|
|
 |
Hintázók
2011-11-16 10:43:21
|
6666
|
De jó, hogy megemlítetted ezt a könyvet! Már tudom mit kérek Karácsonyra ;) |
|
A hozzászólás:
 |
bepi81
2011-11-16 10:20:19
|
6665
|
Scott Kelby nagyon szemléletesen leírta A Digitális Fotós Könyv c. írásában. Aki még nem olvasta, annak ajánlom figyelmébe, mert rendkívül érthetően, tényleg kezdő fotósoknak írta a könyvet. Ez az 1. kötet, amit magam is kiolvastam. A portré fotózás részben is leírja, mint első számú ökölszabály, hogy ízületnél Soha nem vágunk el embert... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|