Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-12-03 20:56:24 7128

Mélységesen remélem, hogy az ebadó az csak egy vicc.

Mit tippelnek? Ha valakinek már arra sincsen pénze, hogy oltásokat adjon a kutyájának vagy kutyáinak, akkor pont az ebadóra lesz??? 

Egyáltalán ezt mire fordítják?

De most komolyan, inkább árulják pénzért a levegőt, a vízért is már régóta pénzt kérnek...

:-((((((

Vháhh, ez szörnyű...... :-(((

nohabrok Creative Commons License 2011-11-22 08:40:42 7118

Cicaadó esetén Kis Filemonnak nyugdíjat fogok kérni.

A hozzászólás:
RhB Creative Commons License 2011-11-15 09:42:09 7117

Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz?

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-11-14 20:34:51 7115

A pénz nem minden, jobb, mintha sintértelepre került volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!