|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-12-03 20:56:24
|
7128
|
Mélységesen remélem, hogy az ebadó az csak egy vicc.
Mit tippelnek? Ha valakinek már arra sincsen pénze, hogy oltásokat adjon a kutyájának vagy kutyáinak, akkor pont az ebadóra lesz???
Egyáltalán ezt mire fordítják?
De most komolyan, inkább árulják pénzért a levegőt, a vízért is már régóta pénzt kérnek...
:-((((((
Vháhh, ez szörnyű...... :-((( |
|
 |
nohabrok
2011-11-22 08:40:42
|
7118
|
Cicaadó esetén Kis Filemonnak nyugdíjat fogok kérni. |
|
A hozzászólás:
 |
RhB
2011-11-15 09:42:09
|
7117
|
Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz? |
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-11-14 20:34:51
|
7115
|
A pénz nem minden, jobb, mintha sintértelepre került volna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|