Keresés

Részletes keresés

RhB Creative Commons License 2011-11-15 09:42:09 7117

Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz?

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2011-11-14 20:34:51 7115

A pénz nem minden, jobb, mintha sintértelepre került volna.

Előzmény:
RhB Creative Commons License 2011-11-07 21:17:40 7111

Igen, akadt gazdája, bár nem az a babusgatós hely (elég szegény családhoz került), de remélhetőleg szeretni fogják.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!