|
|
|
|
 |
MarketingeR
2011-11-26 19:16:54
|
741
|
Senki nem tud róla semmit mondani? |
|
A hozzászólás:
 |
MarketingeR
2011-11-14 14:09:14
|
740
|
Helló Mindenki!
Még új vagyok itt a fórumon, de szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek erről a termékről?
Nagyon megtetszett, és szeretném a nappalit ezzel megvilágítani, de sajnos nem tudom mennyit kéne belőle venni. Nagyon sokat nem akarok rászánni, és a nappali 24 nm.
Elég sok ablak van, úgyhogy nem hiszem hogy sok kéne belőle.
Tud valaki segíteni, hogy mennyit kéne belőke vennem?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|