Keresés

Részletes keresés

MarketingeR Creative Commons License 2011-11-26 19:16:54 741

Senki nem tud róla semmit mondani?

A hozzászólás:
MarketingeR Creative Commons License 2011-11-14 14:09:14 740

Helló Mindenki!

 

Még új vagyok itt a fórumon, de szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek erről a termékről?

 

Nagyon megtetszett, és szeretném a nappalit ezzel megvilágítani, de sajnos nem tudom mennyit kéne belőle venni. Nagyon sokat nem akarok rászánni, és a nappali 24 nm.

Elég sok ablak van, úgyhogy nem hiszem hogy sok kéne belőle.

 

Tud valaki segíteni, hogy mennyit kéne belőke vennem?

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!