|
|
|
|
 |
Katinkavics
2013-09-02 11:24:45
|
17132
|
Az eddigi legszínvonalasabb termékfotó készítő csapat számomra a Brandbank. Tű éles képek, élethű színek, egységes megjelenés. Tényleg olyan volt minden, mint amilyet vártam és ez nagydolog itthon. Minden online kereskedőnek őket ajánlom. |
|
A hozzászólás:
 |
Vyzo307
2011-11-14 13:13:12
|
16572
|
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni stúdiófotózásban. Az interneten sokat lehet olvasgatni róla, de sajnos nem pótolja a gyakorlati tudást. Egy ruházati webshop számára szeretnék „divatfotókat” készíteni, jó minőségben. A technika megvan hozzá, ami elegendő is lenne, de a tudás sajnos nincs. Keresek olyan amatőr fotóst, aki otthon van a stúdió fotózásban és megfizethető áron tudna nekem pár órát adni, hogy elsajátítsak néhány alapvető trükköt. Amim van. Canon 450D 18-55 obi. Studióvaku 2 db 600w-os fej. 3 Db különböző szoftbox, ernyők. Jó lenne ha valaki pestről jelentkezne, mert én is pesten lakom. Erre a címre írjatok, ha valaki tud benne segíteni. info@divatplaza.hu Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|