|
|
|
|
 |
miyoko
2011-11-13 19:45:37
|
33
|
Nekem ez gépi fordításnak tűnik, de én sem hiszek neki. Aki nem vállalja a nevét és az elérhetőségét nekem az gyanus és nem is kicsit! |
|
A hozzászólás:
 |
jromi
2011-11-13 17:51:58
|
32
|
Még egy fordításra sem figyel --ez a szövege:
"
6 Ragdoll kiscicák
nekem van 6 radoll kiscicák, hogy szeretnék elengedni, ők 13 hetesek most, a beoltott és bejegyzett összes orvosi papírok jelenleg készek otthoni és gondoskodó otthonok most " |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|