Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-11 21:14:58 252

Szándékosan nem csináltam a képpel semmit, most ugye az volt a cél, hogy egy próbát megejtsek. Volt amúgy elég bénázás, mert nem pucoltam le a memkártyát, menet közben cserélni kellett, 2x sikerült az keresztsínen álltani, persze a napocska sem volt a helyzet magaslatán, a szél is be-be fújdogált...

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-11-11 18:28:34 250

Vagyis, a Velbonnal léptetted végig a sorozatot. Nincs is azzal semmi hiba. :)

Vigyázz, a CZM olyan, mint egy tepsi sütemény, ha kész körbe kell vágni a szélén. :) Azért mondom, mert a felső széle nem lett levágva.

Kézzel is körbe vágható, de legbiztosabb a View - Select All, majd menteni a File - Save Rectangle As paranccsal.

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-11-11 17:32:49 246

Nem tudom milyen november van nálatok ! Itt már érik a málna:

 

Az új technikával az első próbálkozás. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!