|
|
|
|
 |
monyesz
2011-11-11 18:00:37
|
248
|
Ja, ezen semmi retus nincs, van ahogy kiesett a CZM-ből. :)
Nem tudom, hogy a szenzoron van-e valami, nem biztos, mert egy-egy képen nem tűnt fel, de majd átnézem. |
|
A hozzászólás:
 |
Kirtapp
2011-11-11 17:43:09
|
247
|
A szenzorkakik retusálására majd figyelj oda, de igéretes kezdet! |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-11-11 17:32:49
|
246
|
Nem tudom milyen november van nálatok ! Itt már érik a málna:

Az új technikával az első próbálkozás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|