Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2011-11-11 18:00:37 248

Ja, ezen semmi retus nincs, van ahogy kiesett a CZM-ből. :)

 

Nem tudom, hogy a szenzoron van-e valami, nem biztos, mert egy-egy képen nem tűnt fel, de majd átnézem.

A hozzászólás:
Kirtapp Creative Commons License 2011-11-11 17:43:09 247

A szenzorkakik retusálására majd figyelj oda, de igéretes kezdet!

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2011-11-11 17:32:49 246

Nem tudom milyen november van nálatok ! Itt már érik a málna:

 

Az új technikával az első próbálkozás. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!