|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-11-11 18:28:34
|
250
|
Vagyis, a Velbonnal léptetted végig a sorozatot. Nincs is azzal semmi hiba. :)
Vigyázz, a CZM olyan, mint egy tepsi sütemény, ha kész körbe kell vágni a szélén. :) Azért mondom, mert a felső széle nem lett levágva.
Kézzel is körbe vágható, de legbiztosabb a View - Select All, majd menteni a File - Save Rectangle As paranccsal. |
|
 |
Kirtapp
2011-11-11 17:43:09
|
247
|
A szenzorkakik retusálására majd figyelj oda, de igéretes kezdet! |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-11-11 17:32:49
|
246
|
Nem tudom milyen november van nálatok ! Itt már érik a málna:

Az új technikával az első próbálkozás. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|