Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mintAdarab Creative Commons License 2011-11-09 09:11:07 2871

remélem még egy darabig nálad lesz az eszköz  :)

 

Következőnek lehet hogy egy 2209-et veszek használtan, azt pont passzolna a laptophoz "magasságban".

A 27-es egyelőre a kivánságlistán sincs  :)

Előzmény:
i are robot Creative Commons License 2011-11-09 00:19:28 2870

Én is azért 2312-t vettem végül, mert most 2410-re nem futotta, meg jelenleg ez is tökéletesen megfelel. Csak azért mondtam a 2410-est, mert láttam élőben (kalibráltam is többet is, ld. lejjebb), meg 2709-es S-PVA-s monitort is, szóval tapasztalatból tudom, hogy ezek miben jobbak. Akinél a feketék/sötét árnyalatok nagyon kritikusak, annak nyilván többet kell erre áldoznia.

 

Szoktam kalibrálgatni, van ilyen eszközöm, épp most hirdetem eladásra egy másik topikban. :D Ha el tudom adni, akkor egy eggyel okosabbat/gyorsabbat vennék, csak előbb menjen el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!