Keresés

Részletes keresés

wilhelmt Creative Commons License 2011-11-14 11:53:28 8069

Egy olyan nap lenne jó, ami a legtöb embernek megfelelő!

Sztem mindenki írja meg, h mikor ér rá és ebből kiválasztunk egy időpontot!

 

Helyszín/téma ötleteket is írhattok!

A hozzászólás:
ne_sa Creative Commons License 2011-11-09 05:43:42 8067

Sziasztok!

Igen, a nagykerdes mikor?

Előzmény:
wilhelmt Creative Commons License 2011-11-08 13:20:45 8064

Sziasztok!

 

Lenne kedvetek valamikor egy kis közös őszi kattintgatásra??? Nekem lenne!! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!