|
|
|
|
 |
NoComment1'
2011-11-14 20:39:21
|
7116
|
Ha már önállóan eszik az jelenti a legnagyobb javulást! :-))) Nekem mindíg azt mondta a doki, hogy ha már önállóan eszik az jelenti a gyógyulás útját. Jaj de jó, nagyon örülök neki! Csak így tovább! Rengeteg gyógysimit és nyakvakargatást küldök neki! :-))))) |
|
 |
Törölt nick
2011-11-11 23:35:15
|
7114
|
"A szeretet is gyógyít. Igaza volt."
Igen, mert ez fordítva is igaz: ők is szeretnek minket, és ezzel az életünket is meghosszabbítják. Valahol egyszer azt olvastam, hogy a cicatartók átlagéletkora hosszabb, mint a nagy átlagé. A cicnyákok jó hatással vannak ránk. A cicatartók nyugodtabb emberek...
Lehet, hogy így is van. Én hiszem, hogy igen.


|
|
A hozzászólás:
 |
nohabrok
2011-11-08 07:46:49
|
7113
|
Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este. Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést.

|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2011-11-07 20:42:33
|
7106
|
Hogyan van az én cirmos kisbarátom? :-) Remélem jobban vagytok! Rengeteg gyógysimit küldök neki! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|