Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-11-14 20:39:21 7116

Ha már önállóan eszik az jelenti a legnagyobb javulást! :-))) Nekem mindíg azt mondta a doki, hogy ha már önállóan eszik az jelenti a gyógyulás útját. Jaj de jó, nagyon örülök neki! Csak így tovább! Rengeteg gyógysimit és nyakvakargatást küldök neki! :-)))))

Törölt nick Creative Commons License 2011-11-11 23:35:15 7114

"A szeretet is gyógyít. Igaza volt."

 

Igen, mert ez fordítva is igaz: ők is szeretnek minket, és ezzel az életünket is meghosszabbítják. Valahol egyszer azt olvastam, hogy a cicatartók átlagéletkora hosszabb, mint a nagy átlagé. A cicnyákok jó hatással vannak ránk. A cicatartók nyugodtabb emberek...

 

Lehet, hogy így is van. Én hiszem, hogy igen.

 

 

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2011-11-08 07:46:49 7113

Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este.  Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést. 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-11-07 20:42:33 7106

Hogyan van az én cirmos kisbarátom? :-) Remélem jobban vagytok! Rengeteg gyógysimit küldök neki! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!