|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-11-08 01:27:13
|
100
|
Az esetleges érdeklődők leveleit az itt publikus e-mailcímemre várom. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-11-08 01:26:30
|
99
|
Az enyém ugyan nem egészen akvárium, hanem akvaterrárium, de hátha érdekel valakit.
A hátterezést állatkerti szakember végezte, a barna műkőbe élethű műnövények vannak beépítve. A terrárium alapterülete 2/3-1/3 arányban ketté van osztva egy 5 cm magas, a hátterezés anyagával észrevehetetlenné tett üveglappal (lásd a második képet), ez lehetővé teszi vizes és száraz rész szeparált kialakítását. A terrárium így kitűnően alkalmas kétéltűek, kisebb teknősök és egyéb vízigényes hüllők tartására.
A tetőbe néhány centi széles, rácsszerűen perforált alumíniumlemez van stabilan beépítve, szellőzés céljából. A terrárium elejének nagy része egy sínben oldalra nyitható, L alakú kis üvegékekkel rögzíthető, zárható.
A terrárium méretei: hosszúság: 50 cm; szélesség: 30 cm; magasság: 30 cm.
Ár: 12 000 Ft.



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|