Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011-11-14 20:34:51 7115

A pénz nem minden, jobb, mintha sintértelepre került volna.

A hozzászólás:
RhB Creative Commons License 2011-11-07 21:17:40 7111

Igen, akadt gazdája, bár nem az a babusgatós hely (elég szegény családhoz került), de remélhetőleg szeretni fogják.

 

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2011-11-07 20:44:24 7108

Aranyos a cirmos cica, a kutyusnak meg remélem akadt gazdája.

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!