|
|
|
|
 |
nohabrok
2011-11-08 07:46:49
|
7113
|
Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este. Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést.

|
|
A hozzászólás:
 |
NoComment1'
2011-11-07 20:42:33
|
7106
|
Hogyan van az én cirmos kisbarátom? :-) Remélem jobban vagytok! Rengeteg gyógysimit küldök neki! :-) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|