Keresés

Részletes keresés

nohabrok Creative Commons License 2011-11-08 07:46:49 7113

Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este.  Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést. 

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2011-11-07 20:42:33 7106

Hogyan van az én cirmos kisbarátom? :-) Remélem jobban vagytok! Rengeteg gyógysimit küldök neki! :-)

Előzmény:
nohabrok Creative Commons License 2011-10-30 12:25:27 7100

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!