Keresés

Részletes keresés

Jamunjakota Creative Commons License 2016-07-01 14:17:18 175

Szia mennyit kérnél az akváriumért?

SpyGaboR1 Creative Commons License 2012-02-28 20:40:55 104

Szia!

 

Megvan még az akvárium?

Milyen árat gondolnál érte?
Helyileg hol található?

Telefonszámot tudnál adni?

 

Előre is köszönöm!

 

Üdv: Gábor

A hozzászólás:
somaferoo Creative Commons License 2011-11-07 20:06:30 98

Helló

eladó az alábbi akvárium:

2200 x 1000 x 250mm

19mm üvegből

alja 45mm vastag

teteje merevítve

épeszű ajánlatokat várok

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!