|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2011-11-07 18:34:39
|
4180
|
Igazából ambivalens érzésim vannak,,,
Lelkiismeret furdalásom legföljebb amiatt van, hogy kiszolgáltatottá tettem, mert nincsen semmi garancia arra, hogy legközelebb is kegyelmet kap ha megint háztáji baromfira feni a fogát,,,
Másrészt viszont jó érzéssel tölt el a tudat, hogy visszaadtam egy élőlénynek a szabadságát, "akinek" ugyanannyi joga van az élethez mint bárkinek,,, |
|
Előzmény:
 |
corvi01
2011-11-07 11:13:44
|
4178
|
Valld be, hogy azóta is a lelkiismeretfurdalás "gyötör"! :-) Valóban szép állatok! Ha lenne helyünk meg lehetőségünk jómagam már rég tartottam is volna! ;) Érnek annyit, mint a mindenkitől félő és saját gazdáját is megharapó, vagy mindenkivel bratyizó "kutyu", vagy egy puhára polírozott öleb...; az egész nap radiátoron, vagy mellette henyélő macskákról nem is beszélve! ;)
A kutyafélékben viszonylag nagyon hamar kialakúlhat a ragaszkodás és az ezt követő hűség. Ehhez úgy látszik Őkelmének is át kellett esni egy krízisen!;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|