Keresés

Részletes keresés

miyoko Creative Commons License 2011-11-09 11:01:53 30

Sajnos nem olyan egyszerü az eset, mert ahhor be kellene zárnom őket egy szobába, ahonnan se ki se be. És ez még télen sem lenne kivitelezhető, hát még mikor jó idő van és egész nap nyilva van a nappali ajtaja. Csak abban reménykedem, hogy nem engedik magukat  megfogni, mert a skót kifejezetten félénk idegenekkel szemben.

A hozzászólás:
jromi Creative Commons License 2011-11-06 23:24:55 29

Siker-

hát ezeket a cicákat ne engedd ki, csoda hogy nem vitték el eddig!!!!!!!

Előzmény:
miyoko Creative Commons License 2011-11-06 20:58:45 24

megpróbálom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!