Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2011-11-06 23:20:23 2740

Ez nem tudja azt, amire gondolsz.:)  Volt a BNV-n kiállítva ilyen, leteszteltem, rá is irányítottam sutyiban nőnemű dolgozóra. :D  Ez hőképet produkál.

 

A modellek?  Néha sikerrel alkalmazom a "ruhát leimádkozni" módszert a Hoya szűrő helyett. :)

Legutóbb is a LIgetbe szerveztem egy IR-fotózásnak tálalt TFCD-t, aztán amikor a modell úgy döntött, már felesleges volt az infra :D

Előzmény:
garfieldka* Creative Commons License 2011-11-06 16:01:04 2738

Neked inkább erre lenne szükséged!

A modelljeidről vele készül képeidet sokan nézegetnénk! :))

 

http://www.maxmax.com/eztherm_881.htm

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!