Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-11-06 23:08:58 4177

Nagyon szívesen, jobbat úgysem kapsz. Fontold meg.

Előzmény:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011-11-06 17:35:02 4174

Köszönöm a magvas, mélyenszántó, bölcs tanácsodat,,,:-(

Felénk az a szólás járja: az se mind hülye aki hallgat,,,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!